• (+018) 656 50 42
  • Sumqayıt Şəhəri, 13-cü mkr., Niyazi küç.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google-plus
  • whatsapp

10.03.2019 – Bilik Yarışması – 4 qalibləri

10.03.2019-cu il tarixində Sumqayıt (mərkəz) və Xırdalan filialımızda 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 və 8-ci sinif şagirdləri üzrə keçirilən “BİLİK YARIŞMASI – 4” imtahanının QALİBLƏRİ

QEYD: 10.03.2019-cu il tarixində keçirilən BİLİK YARIŞMASI hədiyyələri aşağıdakı kimidir:

100% nəticə – 50 AZN + Təltifnamə

I yer: Blutuzlu qulaqcıq + Təltifnamə

II yer: Şahmat dəsti + Təltifnamə

III yer: Azəri fincanı + Təltifnamə

IV yer: Növbəti “Bilik yarışmasına” pulsuz bilet + Təltifnamə

V yer: Təltifnamə

Növbəti HƏDİYYƏLİ BİLİK YARIŞMAMIZ 14 aprel tarixində keçiriləcək.

QEYDİYYAT BAŞLANIB!

 

I siniflər üzrə:

  1. Nigar Rzazadə – 49 bal, I yer
  2. Xədicə Cəfərzadə – 49 bal, I yer
  3. Səttar Cabbarlı – 49 bal, I yer
  4. Adəm Rəhimov – 48 bal, II yer
  5. Nəzrin Fərəcli – 48 bal, II yer
  6. Telman Şəmilli – 47 bal, III yer
  7. Fazil Ağabəyov – 47 bal, III yer
  8. İsmayıl Mamedov – 47 bal, III yer
  9. Leyla Əmirli – 47 bal, III yer
  10. Ümid İbrahimli – 47 bal, III yer
  11. Vaqif Fərəcov – 46 bal, IV yer
  12. Nicat Məmmədli – 46 bal, IV yer
  13. Fazil Ağabəyov – 46 bal, IV yer
  14. Murad Mirzəbəyli – 45 bal, V yer
  15. Tərlan Məhərrəmli – 45 bal, V yer
  16. İbrahim Məmmədzadə – 45 bal, V yer
  17. Aylin Ağazadə – 45 bal, V yer
  18. Vaqif Kərimli – 45 bal, V yer

II siniflər üzrə:

  1. Ərən Məmmədov – 70 bal, 100 % nəticə
  2. Ümid Nağı – 69 bal, II yer
  3. Nihad Məmmədli – 68 bal, III yer
  4. Anar Oruclu – 68 bal, III yer
  5. Leyla İsmayılova – 67 bal, IV yer
  6. Oruc Namazov – 67 bal, IV yer
  7. Aqil Hacızadə – 66 bal, V yer
  8. Əli Əhmədzadə – 66 bal, V yer
  9. Nəzrin Hacızadə – 66 bal, V yer
  10. Təknur Hüseynli – 66 bal, V yer

III siniflər üzrə:

  1. Çiçək Mahmudova – 67 bal, I yer
  2. Arzu Rəcəbova – 67 bal, I yer
  3. Mehdi Nəcəfzadə – 66 bal, II yer
  4. Sevil Quluzadə – 66 bal, II yer
  5. Toğrul Namazov – 66 bal, II yer
  6. İlknur Məhərrəmli – 64 bal, III yer
  7. Fərhad Əliyev – 64 bal, III yer
  8. Aqşin Allahverdiyev – 64 bal, III yer
  9. Babək Ruhullayev – 64 bal, III yer
  10. Nurcan Kosayeva – 63 bal, IV yer
  11. Əli Eminli – 62 bal, V yer
  12. Əhməd Qafarlı – 62 bal, V yer

IV siniflər üzrə:

  1. Mətin İbadov – 64 bal, I yer
  2. Mirsədi Cəfərov – 64 bal, I yer
  3. Nurtac Əliyeva – 63 bal, II yer
  4. Ayla Cahangirova – 63 bal, II yer
  5. İlyas Haqverdi – 62 bal, III yer
  6. Qafar Quluzadə – 62 bal, III yer
  7. Ayişə Bayramlı – 62 bal, III yer
  8. Şahnabad Məmmədova – 61 bal, IV yer
  9. Zəhra Vəlibəyova – 61 bal, IV yer
  10. İbrahim Quluzadə – 60 bal, V yer
  11. Məhəmməd Quliyev – 60 bal, V yer
  12. Ramil Nəzərov – 60 bal, V yer
  13. Nurlan Cabbarlı – 60 bal, V yer

V siniflər üzrə:

  1. Zaman Ruhullazadə – 81 bal, I yer
  2. Məhəmməd Calalov – 80 bal, II yer
  3. Tunar Nadirli – 78 bal, III yer
  4. Vüsal Muxtarlı – 76 bal, IV yer
  5. Aytac Baxşəliyeva – 75 bal, V yer
  6. Murad Cabbarov – 75 bal, V yer

VI siniflər üzrə:

  1. Fidan Məmmədli – 82 bal, I yer
  2. İbrahim Əliyev – 82 bal, I yer
  3. Məhəmməd Hüseynov – 81 bal, II yer
  4. Ərtoğrul Vəlizadə – 79 bal, III yer
  5. Səməd Mustafayev – 78 bal, IV yer
  6. Şəbnəm Novruzova – 78 bal, IV yer
  7. Emin Manaflı – 76 bal, V yer

VII siniflər üzrə:

  1. Asiman İmanzadə – 74 bal, I yer
  2. Murad Həsənov – 70 bal, II yer
  3. Ülkər Aşurova – 60 bal, III yer
  4. Yasər Mustafayev – 58 bal, IV yer
  5. Rəşid İsmayılov – 55 bal, V yer

VIII siniflər üzrə:

  1. Elnur Mərdiyev – 82 bal, I yer
  2. Ömər Məhərrəmov – 68 bal, II yer
  3. Kənan Bayramlı – 68 bal, II yer
  4. Dilbər Həsənli – 67 bal, III yer
  5. Aydan Muradzadə – 58 bal, IV yer
  6. Zəhra Eminova – 58 bal, IV yer
  7. Ayşən Kalbalıyeva – 56 bal, V yer

Mart 12 , 2019

Site created by Development.az